Gizlilik

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu Gizlilik Politikası, Quality Academia’nın bu Web Sitesini kullandığınızda tarafımıza sunduğunuz tüm bilgileri nasıl kullandığını ve koruduğunu belirtir. Gizliliğinizin korunması konusunda kararlı olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu Web Sitesini kullanırken daha sonradan tanınabileceğiniz bazı bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Vermiş olduğunuz tüm bilgilerin sadece bu gizlilik bildirimine uygun olarak kullanılacağından emin olabilirsiniz.

Quality Academia bu sayfayı güncelleyerek bu politikayı zaman zaman değiştirebilir. Değişikliklerden memnun olduğunuzdan emin olabilmek için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmeniz gerekmektedir.

Elde etmiş olduğumuz bilgiler;

 • İsim ve Ünvanınız
 • e-posta adresiniz de dahil olmak üzere iletişim bilgileriniz
 • Posta kodu, tercihler ve ilgi alanlarına ilişkin demografik bilgiler
 • Müşteri anketleri ve/ veya teklifleri ile ilgili diğer bilgiler’dir.

Elde Ettiğimiz Bilgiler İle Ne Yaparız?

İhtiyaçlarınızı anlamak ve size daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle aşağıdaki nedenlerden ötürü bu bilgilere ihtiyaç duyuyoruz;

Bilgilerinize

 • Firma bünyemizde kayıt olarak saklamak için
 • Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için
 • Vermiş olduğunuz e-posta adresini kullanarak ilginç bulabileceğinizi düşündüğümüz yeni ürünler, özel teklifler veya diğer bilgiler hakkında düzenli olarak promosyon e-postaları göndermek için
 • Zaman zaman pazar araştırması yaparken sizinle e-posta, telefon, faks ile iletişim kurmak için
 • Web sitemizi ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için

ihtiyaç duyuyoruz.

Güvenlik

Bilgilerinizin güvence altına alınacağını taahhüt ediyoruz. Yetkisiz erişimi veya ifşayı önlemek için elde etmiş olduğumuz bilgileri korumak ve güvence altına almak için uygun fiziksel, elektronik ve yönetsel prosedürleri yerine getirmiş bulunmaktayız.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Web sitemiz ilgi çekici diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bununla birlikte sitemizi terk etmek için bu bağlantıları kullandıktan sonra diğer web sitesi üzerinde herhangi bir kontrolümüzün olmadığını unutmamalısınız. Bu nedenle, bu tür siteleri ziyaret ederken verdiğiniz bilgilerin korunması ve mahremiyetinden sorumlu değiliz ve bu web siteleri bu gizlilik bildirimine tabi değildir. Dikkatli davranmanız ve diğer web sitesi için geçerli gizlilik bildirimine bakmanız gerekir.

Kişisel Bilgilerinizin Kontrolü

Kişisel bilgilerinizin toplanmasını ve kullanılmasını aşağıdaki yollarla sınırlamayı seçebilirsiniz;

 • Web sitemiz üzerinde bir form doldurmanız istenir ise, bilgilerinizin doğrudan tarafınıza pazarlama amaçlarıyla kullanılması için Quality Academia tarafından kullanılmasından dolayı rahatsızlık duymadığınızı belirtmek için ilgili kutuyu işaretlemeniz gerekmektedir.
 • Kişisel bilgilerinizi tarafınıza pazarlama amacı ile kullanmamızı önceden kabul etmiş iseniz, info@www.qualityacademia.com adresi ile iletişime geçerek istediğiniz zaman kararınızı değiştirebilirsiniz.

İzniniz olmaksızın veya yasa ile zorunlu kılınmadığı sürece kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflar ile hiç bir şekilde paylaşmayacağız, dağıtmayacağız, geçici olarak kullandırtmayacağız. Kişisel bilgilerinizi üçünü şahıslar hakkında promosyon bilgilerini göndermek için kullanabiliriz.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU 

.1.5.6698

AYDINLATMA YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜN YERİNE GETİRİLMESİNDE

UYULACAK USUL VE ESASLAR HAKKINDA TEBLİĞ

Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü

VERİ SORUMLUSUNA BAŞVURU USUL VE ESASLARI HAKKINDA TEBLİĞ

Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ